4Developers logo

Konkurs – do wygrania wstęp na festiwal 4Developers 2018!

Z przyjemnością i nieskrywaną dumą informuję, że w tym roku masz zaszczyt należeć do grona patronów medialnych jednej z największych konferencji branży IT w Polsce, jaką bez wątpienia jest festiwal 4Developers. Tegoroczna edycja odbędzie się w poniedziałek, 9 kwietnia w hotelu SANGATE w Warszawie. Mam wyłonić jednego szczęśliwca, który będzie się cieszył z darmowej wejściówki na to wydarzenie. Dla reszty moich czytelników przewidziana jest 10-procentowa zniżka.

Co czyni festiwal 4Developers wyjątkowym?

4Developers to wydarzenie zrzeszające programistów z całej Polski bez podziałów na technologie, doświadczenie i wiek. Nieważne, czy jesteś project leaderem, zawodowym programistą, testerem, studentem, czy też amatorem. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Make IT grow! – hasło festiwalu popularyzuje branżę informatyczną jako luźne środowisko oparte na prężnie działającej i chętnie dzielącej się wiedzą społeczności. Będziesz mieć szansę spotkać prawdziwie inspirujące postacie specjalistów i pasjonatów programowania. Niewykluczone, że uda Ci się przyśpieszyć swoją karierę!

4Developers 2018 – ścieżki tematyczne

Aktywna i autentyczna społeczność to niejedyne zalety tego festiwalu. Organizatorzy wydarzenia skutecznie realizują dążenie do jego interdyscyplinarności. Możemy wybierać spośród 15 różnych ścieżek tematycznych, na które składa się 130 merytorycznych wykładów. Możemy uzupełnić swoją wiedzę nie tylko o najświeższe informacje ze świata C++, Pythona, PHP czy Javy, ale również o szereg kompetencji miękkich.

festiwal 4developers 2018

Wygraj wejściówkę na 4Developers 2018

Każdy czytelnik mojego bloga już teraz może skorzystać z 10% zniżki na bilet na wydarzenie. Wystarczy skorzystać z kodu rabatowego : MP_binarnie10 do wykorzystania w tym miejscu.

Poza zniżką mam wytypować jedną osobę, która będzie cieszyła się zupełnie darmowej wejściówki na tegoroczne 4Developers. Wybraniec zostanie wybrany drogą konkursową!

Regulamin konkurs

W konkursie do zdobycia jest maksymalnie 10 punktów. Wygrywa osoba, która zbierze ich najwięcej. W jaki sposób można zdobyć punkty?

  • Dołączenie do mojej listy mailingowej 2.5 punktu,
  • Polubienie fanpage’u mojego bloga na Facebook’u 2.5 punktu,
  • Wypełnienie formularza konkursowego 5 punktów – ich ilość zależy od tego jak bardzo spodoba mi się twoja odpowiedź 😉

Dodatkowo w komentarzu do tego postu należy wyraźnie zaznaczyć, że bierzemy udział w konkursie. Nie zapomnij podać ważnego adresu e-mail! Na zgłoszenia czekam do piątku 2 marca.

Pozostaje mi życzyć wam powodzenia 😀 Może to do Ciebie los się uśmiechnie.

 

You Might Also Like
10 komentarzy
Dodaj komentarz

icon