4Developers 2020

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja festiwalu 4Developers i ponownie mamy przyjemność bycia jednym z patronów medialnych festiwalu. 20 kwietnia w Warszawie będziemy mogli spotkać się z ekspertami i profesjonalistami z dziedziny programowania, na ponad 100 prelekcjach! Wszystko to i jeszcze więcej, w ramach jednego dnia Największego Interdyscyplinarnego Festiwalu Technologicznego w Polsce.

Podczas festiwalu będziecie mogli poznać nie tylko najgorętsze tematy i trendy w IT, lecz również zawrzeć nowe branżowe znajomości – 4Developers gromadzi bowiem nie tylko programistów, lecz wszystkich członków środowiska IT, w tym przedstawicieli firm programistycznych z całej polski.

Dla każdego coś dobrego

Tak jak co roku 4Developers trzyma się swojej tradycyjnej formuły – kilkanaście ścieżek, skupiających się na różnorodnych językach programowania oraz około programistycznych umiejętnościach. Każda ze ścieżek, to nie tylko wykłady, lecz również warsztaty, na których będziecie mogli poszerzyć swoją wiedzę praktyczną. Wśród tegorocznych ścieżek znajdziemy:

.NET, Architektury aplikacji,
Bottega IT Minds, Bottega Frontend, C++,
Cloud Computing, DevOps, Java, JavaScript, Machine Learning,
Mobile, PHP, Python, Testerska, Soft Skills & Business Relations

Wszyscy prelegenci, to najlepsi praktycy z wybranych dziedzin, co przekłada się na wysoki poziom wykładów. Dodatkowo nad ich poziomem czuwa Rada Programowa, w której skład wchodzą czołowi polscy eksperci z branży IT.

Nowości

Niech nie zmyli was przywiązanie do tradycyjnej formuły, wraz z kolejnymi edycjami agenda jest stale unowocześniana. W ramach nowości w tegorocznej edycji, mamy możliwość wejścia na ścieżkę testerską. Powraca także ścieżka DevOps, na której poznamy m.in. tajniki automatyzacji i monitoringu procesów IT.

Dla juniora i seniora

Uczestnicy festiwalu to nie tylko wyjadacze programowania, lecz także osoby zaczynające swoją przygodę w IT. Każdy z nich znajdzie na festiwalu miejsce i tematykę dla siebie. Nie ważne więc, na jakim poziomie zaawansowania jesteś, 4Developers to z pewnością wydarzenie dla Ciebie.

Zdobywanie wiedzy jest dodatkowo wspierane przez otwartą i przyjacielską atmosferę. Prelegenci chętnie odpowiedzą na Twoje każde pytanie, a mnóstwo przestrzeni do chillout i ciekawe atrakcje sprawiają, że wśród uczestników stale toczą się dyskusje.

I Ty zostań prelegentem

Ogromna, różnorodna i otwarta publika, to cecha charakterystyczna 4Developers. Również Ty możesz przed nią wystąpić. Tegoroczny, międzynarodowy charakter festiwalu, promuje tematy w języku angielskim. Jeśli chcesz spróbować swoich sił jako prelegent, wypełnij formularz Call For Papers, dostępny na stronie 4Developers.

Musicie się jednak śpieszyć, zapisy są otwarte do połowy lutego.

Widzimy się na miejscu

O jakości 4Developers, świadczy frekwencja. W poprzedniej edycji wzięło udział, aż 2300 uczestników! Jeśli chcesz dołączyć do kolejnej próby pobicia rekordu, poszerzyć swoją wiedzę oraz spotkać niesamowitych ludzi, możesz zakupić bilety pod tym linkiem. Dostępne są jeszcze przecenione bilety Early Bird, lecz by zakupić je w promocyjnej cenie, musicie się spieszyć – ich liczba jest ograniczona.

 Do zobaczenia na festiwalu!

You Might Also Like
2 komentarze
Dodaj komentarz

icon