Praktyki w Scythe Studio

Ruszyliśmy właśnie z praktykami i chcemy zaprosić was do wzięcia w nich udziału!

Nasza firma, Scythe Studio, jest niedużym software housem, który zajmuje się tworzeniem oprogramowania z wykorzystaniem frameworka Qt na urządzenia wbudowane, mobilne i komputery osobiste. Specjalizujemy się w module Qt Quick, który pozwala na efektywne programowanie interfejsu użytkownika w języku QML. Pracujemy dla branż takich jak wojskowa, medyczna czy automotive. Cały czas pracujemy nad czymś innym dzięki czemu praca nie jest nudna. Przykładowo jeden zespół pracuje nad drukarką 3D drukującą organy, inny nad kokpitem samochodowym, a jeszcze innym nad oprogramowaniem do krajalnicy do mięsa i serów.

Praktyki organizujemy chcąc zachęcić młode osoby do nauki Qt’a i przekazać im jak najwięcej wiedzy. Nie oczekujemy komercyjnego doświadczenia ani znajomości tego frameworka. Najważniejsze będzie dla nas nastawienie oraz znajomość programowania obiektowego przy użyciu C++.

Wymagamy również dobrej znajomości języka angielskiego – Całe praktyki odbywają się bowiem w języku angielskim. Uważamy, że jest to świetna okazja, żeby sprawdzić swoje umiejętności w trakcie codziennych obowiązków. Przez cały czas trwania praktyk skupiamy się tylko i wyłącznie na nauce – W pierwszej części opiekunowie będą prowadzić warsztaty, z praktycznymi zadaniami, na których poznacie framework Qt, natomiast w drugiej zostanie wam zlecony niekomercyjny projekt, nad którym będziecie pracować zespołowo ze wsparciem opiekunów.

Liczymy na to, że jak najwięcej osób zostanie z nami po praktykach, ponieważ uważamy, że Scythe Studio to naprawdę świetne miejsce do rozwoju dla Qt developerów. Osoby, które poradzą sobie najlepiej, będą miały możliwość dalszej pracy w naszym zespole.
Po więcej informacji zapraszamy tutaj.
Czekamy na wasze zgłoszenia.

You Might Also Like
Dodaj komentarz

icon